medyaonline 2014

Kurumsal

Kurumsal Bilgilerimiz

T1989 yılında Ağaç İşleri Sanayi Sitesinde 400 m2 lik bir alanda üretime başlayan firmamız kısa zamanda yaptığı atılımlarla adından sıkça bahsedilen bir firma olmuştur.
Bunun verdiği enerji ve motivasyonla kapasitesini daha da artırıp 1000 m2 lik bir alanda üretimine devam etmiştir.
Müşterilerimizin de verdiği pozitif enerji ve moralle Kalite standartlarını ve İmalat kapasitesini arttıran firmamız Ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve İş istihdamı oluşturmak adına 2009 yılı başlarında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı, 3000 m2 açık olmak üzere toplam 5000 m2 lik bir alanda 20 kişilik işinde uzman Kalifiye Personeli ile Lüks ve Ekonomik model kapı üretiminin yanı sıra mamül ve yarı mamül satırşlarına devam etmektedir.
Devamlı gelişen teknolojiyi takip eden firmamız AR-GE çalışmalarına önem vermektedir.
Bu doğrultuda Hem Yurtiçi hemde Yurtdışı satışlarında büyük başarılara imza atmıştır.
Firmamız Yurtiçi ve Yurtdışı bayi ağı ile sektöründe lider firmaların arasında yerini almıştır.

Taş Çelik Kapı

Taş Çelik Kapı genç, dinamik ve gelişime açık bir kurum olarak, ezberleri bozmuş ve Çelik Kapı konusunda ciddi çalışmalar yapmıştır. Taş Çelik Kapı, hali hazırda sektörün nabzını tutan, çelik kapı konusunda söz sahibi birkaç firmadan biridir.

Taş Çelik Kapı

Yenilikleri ile sektörünün öncüsü haline gelen Taş Çelik Kapı, güvenliği tüm detayların önünde tutarak Türkiye'nin hem güvenli hem estetik görünüme sahip kapılarını üretip siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Siparişler doğrultusunda uygun malzemeler ile kaplanan MDF ler desen ve modellere göre Genelde çağdaş çizgilerin hakim olduğu desen ve model çeşitlerine de önem veren Taş Çelik Kapı, her geçen gün arşivini genişleterek müşterilerine zengin renk ve model seçenekleri sunmaktadır.

'' Güvenliği estetikle buluşturmak, bizim işimiz.''

Türkçe
English